Kdo jsme

Tvoříme obsah, který máte na dosah

Jsme plzeňská digitální agentura tvořená mladými lidmi, pro které je digitální marketing nejen prací, ale i koníčkem. Navrhujeme a realizujeme marketingové strategie, tvoříme fungující obsah a pracujeme se značkami. A tady píšeme o tom, čím žijeme (a co živí nás).

Jak tvoříme

Obsah na dosah si vzal pod křídla Daniel Klečka, který přišel s názvem a který má na starosti plánování článků, návrhy témat, dodržování deadlinů, korektury a také samotné psaní. Ruku k dílu přikládá Nela Drunecká, která pomáhá s projektovým řízením, korekturami, komunikací v rámci guestbloggingu a samozřejmě také sama píše. Články dodávají i ostatní členové našeho týmu, kteří přinášejí svůj pohled na témata v rámci svých specializací. My všichni dohromady tvoříme obsah na dosah.

Proč je náš blog mimo náš agenturní web?

Přestože tematika blogu vychází přímo z našich zkušeností při práci v digitální agentuře, rozhodli jsme se obsah na dosah vytvořit jako samostatný projekt z těchto a mnoho dalších důvodů:

  • jde nám primárně o předávání zkušeností, tipů a know how
  • na náš blog přispívají i další odborníci z příbuzných oborů, kteří u nás nepracují
  • řešíme tedy i témata, která jako agentura nezaštiťujeme ve smyslu řešení
  • chceme předejít obavám, že vám do e-mailové schránky budou padat články o tom, jak jsme jako agentura oslavili naše výročí na laser game

Takže v našich článcích dostanete užitečný obsah, který se hodí jak markeťákům, tak majitelům firem, kteří se o marketing starají sami.

Chcete se o nás dozvědět víc?

Náš web